10 червня
Завантажити ще

120 нардепів попросили прем'єр-міністра не давати гроші на фільм "Мій юний принц"

120 нардепів попросили прем'єр-міністра не давати гроші на фільм
Фото: facebook.com/oksavchuk/

У Раді зібрали 120 підписів проти державного фінансування українського фільму про ЛГБТ-пару "Мій юний принц". Нардеп від партії ВО "Свобода" Оксана Савчук направила звернення до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За словами Савчук, цей фільм суперечить громадській моралі, а також порушує християнські та консервативні цінності українців, пропагуючи ЛГБТ.

"Політика нашої держави має базуватися на поширенні сімейних цінностей, і саме на такі речі треба звернути увагу держави та розвивати у фільмах теми, які виховують патріотизм та мораль", – написала Оксана Савчук.

Проти держфінансування фільму також виступали депутати від фракції “Свобода” у Львівській обласній раді. 9 листопада під час сесії облради вони зареєстрували звернення, в якому вимагали у Держкіно та Мінкульту не лише позбавити державного фінансування стрічку, але й взагалі не допустити її виходу та розповсюдження.

Фільм "Мій юний принц" у вересні став переможцем 17-го пітчингу Держкіно у категорії "авторське кіно". На нього виділили 20 мільйонів гривень із держбюджету. Фільм розповідає історію 17-річного парубка, який веде розгульний спосіб життя. Після новин про державне фінансування фільму в мережі спалахнув скандал через появу в ньому ЛГБТ-персонажів. У свою чергу режисер фільму Хачатур Василян та продюсер Олексій Гладушевський заявили, що картина розкриває проблеми підлітків та їх стосунки з сім'єю, а наявність ЛГБТ-персонажів – не головна лінія фільму.

Новини по темі: Верховна Рада фільми