Завантажити ще

Людмила Денісова: У Міхеіла Саакашвілі почалася кривава блювота

Людмила Денісова: У Міхеіла Саакашвілі почалася кривава блювота
Фото: t.me/denisovaombudsman

Людмила Денісова не отримала відмову у відвідуванні Міхеїла Саакашвілі у вівторок, як і його дозволи. Про це Уповноважена Верховна Рада з прав людини увечері в понеділок повідомила у своєму Телеграм-каналі.

- Наразі дозволу чи відмову в відвідуванні від Міністерства юстиції Грузії мною не отримано, - зазначила Денисова.

Омбудсмен зустрілася із адвокатами Саакашвілі. Член консиліуму лікарів Ніно Шарашенідзе повідомила про необхідність огляду лікаря-гастроентеролога, оскільки у Міхеїла Саакашвілі почалося криваве блювання.

- Проте вже другий день консиліум не має доступу до Міхеїла для проведення відповідних процедур, - підсумувала Уповноважена.

Людмила Денісова зранку повідомила, що прибула до Грузії, оскільки отримала листа від Саакашвілі. Посольство України в Грузії попросило допустити українського омбудсмена до громадянина України, голови Виконавчого комітету Національної ради реформ, який перебуває у тюремній лікарні.

14 листопада нардеп Ліза Ясько повідомила, що консиліуму лікарів відмовили у зустрічі з Михайлом Саакашвілі через «неробочий годинник». 13 листопада вона заявила, що стан Саакашвілі серйозно погіршився, він не зміг підвестися з ліжка.

Міхеїл Саакашвілі оголосив голодування у день затримання у Тбілісі 1 жовтня. Третій президент Грузії Саакашвілі пообіцяв припинити її у разі переведення до цивільної лікарні.