Завантажити ще

Людмила Денисова отримала від Саакашвілі лист зі скаргою та поїхала до нього у Грузію

Людмила Денисова отримала від Саакашвілі лист зі скаргою та поїхала до нього у Грузію
Фото: Special Penitentiary Service of Georgia/Handout via REUTERS

Уповноважений Верховної Ради з прав людини вже прибула до Грузії. До її планів входить відвідати Міхеіла Саакашвілі у пенітенціарній установі №18 у місті Глдан. Про це Людмила Денисова повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Минулого тижня отримала листа від Міхеіла, в якому він скаржиться на погіршення стану здоров'я, незадовільні умови утримання та просить про зустріч. Посольством України в Грузії було направлено запит до Міністерства юстиції Грузії щодо надання дозволу на моє відвідування Міхеіла", - додала Денисова.

Вона підкреслила, що допоки не отримала відповіді від Мін'юсту Грузії і чекає на неї.

Це другий візит Денисової до Саакашвілі. За підсумками першого відвідування громадянина України Уповноважена ВР з прав людини зазначила, що той чотири рази пережив критичні стани і політику двічі проводили переливання крові.

Саакашвілі прибув до Грузії 1 жовтня і був затриманий того ж дня. Йому висунули низку звинувачень і помістили до в'язниці в Руставі. Екс-президент Грузії оголосив голодування на знак протесту, якого дотримується вже півтора місяці.

Вдень 15 листопада у Тбіліському міськсуді планується засідання суду у справі про розтрату Саакашвілі держкоштів. Воно пройде без присутності політика: спеціальна пенітенціарна служба Мін'юсту відмовилася доставити його на засідання з міркувань безпеки.