Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

Данілов порадив німецьким соціал-демократам забрати мігрантів собі додому

Данілов порадив німецьким соціал-демократам забрати мігрантів собі додому
Фото: InTime

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов відповів депутату німецького Бундестагу Нільсу Шміду, який предложив направити мігрантів до України, запропонувавши політику взяти додому кількох біженців з Білорусі.

- Ми розглядали питання щодо відправлення біженців в Україну, про яке заявив депутат Бундестагу, пан Нільс Шмід. Ми маємо пропозицію соціал-демократам забрати по 2-3-5 мігрантів до себе додому. Якщо мало місця, вони мають кабінети в Бундестазі. Чого це, з якого переляку ми маємо їх брати до себе, якщо німці повинні дбати про них? Дуже дивно, коли німці розповідають, що нам із цього приводу робити, - заявив Данілов.

Як зазначив секретар РНБО, щодо пропозиції соціал-демократам про розміщення у себе вдома або в робочих кабінетах біженців, він не жартує.

Йдеться про заяву експерта із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільса Шміда, в якій він запропонував Україні розмістити у себе мігрантів із польсько-білоруського кордону. Політик заявив, що мігранти мають пройти процедури отримання притулку у третій країні, яка не входить до Євросоюзу. За його словами, у такий спосіб мігранти зрозуміють, що не кожен біженець автоматично потрапляє до ЄС.

Новини по темі: РНБО Олексій Данілов