Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
2 травня
Завантажити ще

Від агітації до ненависті: як змінювалася риторика Євгена Комаровського стосовно Володимира Зеленського

Від агітації до ненависті: як змінювалася риторика Євгена Комаровського стосовно Володимира Зеленського
Фото: Мариенко Андрей/УНИАН

Відомий в Україні педіатр Євген Комаровський публічно зізнався, що він скинувся у 2019 році, коли підтримав на виборах президента Володимира Зеленського. Адже ще два роки тому лікар захоплювався Зеленським. Був навіть членом його команди, яку країні презентували у квітні 2019 року.

Президент навіть пропонував Комаровському посаду міністра охорони здоров'я, а коли той відмовився, то запропонував стати позаштатним радником глави держави. Запрошували Комаровського та до виборчого списку партії «Слуга народу» на парламентські вибори у 2019 році.

"КП в Україні" простежила, як змінювалася риторика Євгена Комаровського щодо президента Володимира Зеленського.

Інтерв'ю Гордону, 14 березня 2019 року

« Моя мрія – союз Зеленського та Смешка. Знаєте чим вони схожі? Вони обоє не збиралися йти у президенти. Їм це на фіг не потрібно було! Зелена щаслива, абсолютно реалізована людина. Але він іде, бо його дістало те, що відбувається у країні.

Ігореві Петровичу Смешку теж це на фіг не потрібно, у нього є все. Час його лекцій на Заході коштує стільки, скільки вам і не снилося. Але він оцінює існуючих кандидатів у президенти та розуміє: країні буде триндець! От і я хочу, щоб Зеленський та Смішко об'єдналися. Оце буде круто, що вам і не снилося».

Інтерв'ю виданню «Гордон», 14 лютого 2020 року

«Великий смуток (викликають результати президентства Володимира Зеленського. – Авт.). Просто величезну. Просто іноді хочеться плакати – і все. Я просто бачу – і мені дуже погано».

«Я спитав би: «Вова, а що ти робиш так? Давайте оцінювати. Перше: ти став президентом. Раз. Як взагалі оцінити роботу президента можна? Як? Людей в Україні побільшало? Еміграція припинилася? Життя бюджетників хоч на якомусь етапі стало кращим? Хтось став краще заробляти, захист простої людини покращився, так? У прокуратурі, у судах, у лікарні, у поліції поменшало корупції і стало комусь простіше жити? Ті межі суспільного життя, за якими ділиться вся країна: ось усі ці релігії, там, мови та все інше – стало щось краще? Що змінилося на краще? Корупції поменшало?»

«Володимире Олександровичу, я вас люблю. Я дуже хочу, щоб ви перестали сподіватися, що вони скажуть... «Вони» - ось ті, хто вас обзиває, проклинає, хто проти вас голосував. Вони ніколи, що б ви не робили, не скажуть, що ви молодець і нормальний пацан. Ви завжди для них будете клоуном. Вони ніколи не змінять свою думку. Вони ніколи не будуть дякувати вам. Ніколи. Тих, хто хоче вам добра, тих, хто сподівався на вас, – їх набагато більше».

Інтерв'ю виданню «Гордон», 13 жовтня 2020 року

«У мене зараз увесь час відчуття агонії. Агонії держави ! Коли реально круті люди, професіонали на хрін нікому не потрібні, а якась шантрапа бігає навколо президента... Ні-ні, я не буду [називати прізвища], але шантрапа бігає навколо президента! Люди без освіти, без інтелекту, які взагалі ні хрону не розуміють в елементарному».

«Я Володю, Володимира Олександровича дуже люблю... Але ця ситуація складна. Тому що тобі весь час треба ухвалювати дуже жорсткі рішення і не можна нікому вірити. Нікому!»

«У Зеленського «ні дуля не виходить». І вже не вийде. Треба терміново, як мені здається, зібратися і щосили підготувати грунт для того, щоб наступник не міг повторити ті ж помилки. [Потрібно] протягнути скорочення Ради, розігнати все, що можна розігнати».

Інтерв'ю виданню «Гордон», 4 березня 2021 року

«Якби мені сказали, що ось ці «мовні» розбірки можливі за президента Зеленського, я б два роки тому плюнув цій людині в обличчя. Це жах! Яка Європа? Це просто недостойно XXI століття».

В ефірі телеканалу «Україна 24», 16 жовтня 2021 р.

« У дідуся Леніна було ЧК, а у Володимира Олександровича є РНБО. Це особливий орган, секретар якого став головним філософом, лідером нації, власне інтелектуальним лідером нації. Це дуже цікаво. Це феномен, який ми вивчатимемо за наступної влади».

В інтерв'ю «Українській правді», 29 жовтня 2021 року

«Приблизно з 2010 року, коли з'явилася « Школа доктора Комаровського » і я став пізнаваною людиною, величезна кількість політиків та політичних сил хотіли, щоб я був із ними. При цьому вони не приховували: все, що їм потрібно від мене, щоб я мовчки постояв поруч. Їх цікавили не мої погляди, а виключно моя впізнаваність. Тож Володимир Олександрович не перший і не останній. Я сподівався, що людина, з якою я мала дружні стосунки, стане винятком. Але він винятком не став. Він використав мене виключно для піару у тій ситуації. У тій програмі я сказав, що ладен бути радником президента. Чи не президента Зеленського, а президента. Тобто, мої поради не залежатимуть від особистості президента. Мої поради визначаються медичною наукою та більше нічим».

В інтерв'ю Дмитру Гордону 8 листопада 2021 року

«Ми з тобою лоханулися, і 73% [виборців, які підтримали Зеленського] так само лоханулися. Тому що нам було важливо, щоби це не була команда Порошенка. Ми лохи. Реальні. Я почуваюся винним. Але я не мав вибору на той момент. Не було. Ситуація була така: у тебе є два гриби. Цей гриб називається мухомор, а цей гриб незрозуміло який. Він їстівний чи неїстівний? Я вибрав незрозуміло що. Такою була логіка. Але логіка не спрацювала».

«На жаль, Володимире Олександровичу, судячи з усього, надзвичайно уразлива людина. Я раніше цього в ньому не помічав... Того Володю (коміка) я дуже любив. А зараз це не та людина. Нині не той Володимир Зеленський, за якого ми голосували. Я не розумію, що має статися з чоловіком, щоб він замислився над тим, щоб порушити обіцянки, які він дав мільйонам людей. Тоді він сказав, що йде на один термін. Але зараз ми бачимо, що явно зачищається інформаційне поле, з'ясовуються стосунки з усіма, хто тільки-но в'якнув. Це не правильно. Все це сумно.