1 жовтня
Завантажити ще

Резніков підбив підсумки на посаді міністра реінтеграції: Доббі вільний, але це не точно

Резніков підбив підсумки на посаді міністра реінтеграції: Доббі вільний, але це не точно
Фото: facebook.com/1224903319

Відправлений Радою у відставку з посади віце-прем'єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Рєзніков написав у Фейсбуці посаду за підсумками проведених на цій посаді 610 днів.

– 610. Рівно стільки днів я був на посаді, з якою сьогодні один із найкваліфікованіших колегіальних органів України (і не лише) погодився мене відпустити. Втім, цілком імовірно, що я не скажу вам прощайте, дорогі друзі, а скажу - до нових зустрічей. Вже завтра, у разі підтримки та волі на те парламенту, може закінчитися "великий відпочинок". Так от, виявляється, "Доббі вільний. Але це не точно", - написав Резніков.

Також екс-міністр поділився зі своїми планами на денний "відпочинок", його політик вирішив присвятити своїй дружині.

- Раніше, коли я припиняв публічну службу, я йшов вчитися, мандрувати, закохуватися. З останнім вийшло найкраще, бо тепер маю велику підтримку в особі моєї прекрасної дружини Юлії. Цього разу буде вечеря з моєю коханою, бо навіть поспати на перерві не вийде, – зазначив Резніков.

Віце-прем'єр, міністр реінтеграції Олексій Рєзніков написав заяву про звільнення 1 листопада. У ході засідання парламенту 4 листопада нардепи ухвалили рішення про відставку Резнікова з посади віце-прем'єра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Напередодні фракція "Слуга народу" підтримала його кандидатуру на посаду міністра оборони.