Завантажити ще

ЗМІ та Лещенко повідомили, хто займе місце Юлії Свириденко в Офісі президента

ЗМІ та Лещенко повідомили, хто займе місце Юлії Свириденко в Офісі президента
Фото: facebook.com/rostyslav.shurma.7

Після призначення Юлії Свириденко першим віце-прем'єром - міністром економіки, заступником голови Офісу президента замість неї стане член наглядової ради “Укроборонпрому” Ростислав Шурма.

- Це рішення вже ухвалено. Як тільки почали говорити, що Юля піде до Кабміну – одразу Єрмак вирішив перевести сюди Ростика, – повідомив “ Економічній правді ” один із чиновників у команді президента.

Член наглядової ради УЗ Сергій Лещенко написав у своєму Телеграм-каналі, що може підтвердити інсайд, але з Ахметовим Шурма "вже давно не пов'язаний".

- Ростислав Шурма був одним із кандидатів на посаду голови УЗ на конкурсі, який проводив наш склад наглядової ради. Тому з особливостями його біографії, а також зв'язками ми могли детально ознайомитися, - пояснив колишній парламентарій.

« Бабель » із посиланням на джерело в Офісі президента написав, що Шурма в середу вже відвідував ОП, і Свириденко передала йому справи.

Ростиславу Шурмі 38 років. Членом наглядової ради "Укроборонпрому" Володимир Зеленський призначив його за своєю квотою у травні разом із Тимофієм Міловановим.

Шурма – колишній гендиректор "Запоріжсталі" (2012 – 2019), син нардепа 8 скликання від “Опозиційного блоку” Ігоря Шурми.

Шурма також працював фінансовим директором Макіївського металургійного заводу, був членом наглядової ради Маріупольського металургійного комбінату (входять до "Метінвесту").

У Раду 9 скликання Шурма балотувався за списком "Опозиційного блоку", але партія до парламенту не пройшла.

Ростислав Шурма закінчив НаУКМА за спеціальністю економіка та підприємництво, КНЕУ за спеціальністю економічна теорія та Московську школу управління Сколково за програмою Mini MBA.

Новини по темі: Офіс президента