Завантажити ще

Кабмін призначив виконувачем обов'язків міністра екології Руслана Стрільця

Кабмін призначив виконувачем обов'язків міністра екології Руслана Стрільця
Фото: mepr.gov.ua

Уряд у ході засідання 3 листопада ухвалив рішення про призначення на посаду міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Руслана Стрільця, який тимчасово виконує обов'язки. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі представник Кабінету міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

– Тимчасово покладено виконання обов'язків міністра захисту довкілля та природних ресурсів України на Стрільця Руслана Олександровича, – написав Мельничук.

Як відомо, 19 жовтня Роман Абрамовський написав заяву про відставку з посади міністра захисту довкілля та природних ресурсів. Верховна Рада під час засідання 3 листопада схвалила звільнення Абрамовського. "За" проголосували 332 народні депутати. Питання розглядалося за скороченою процедурою. Абрамовський слова не брав, про виконану роботу не звітував.

Руслан Стрілець був заступником міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації. До роботи в Мінекології – з 2015 по 2019 рік обіймав посаду директора Департаменту з питань управління відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки у Міністерстві енергетики та захисту довкілля.