Завантажити ще

Журналіст: Зірка “Давай одружимося” та екс-губернатор Дніпропетровщини Бондаренко повертається до області, щоб очолити партію Разумкова

Журналіст: Зірка “Давай одружимося” та екс-губернатор Дніпропетровщини Бондаренко повертається до області, щоб очолити партію Разумкова

Екс-глава Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, який раніше потрапив у скандал через зйомки у російській телепередачі "Давай одружимося", претендує на посаду голови партії екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова у Дніпропетровській області. Про це повідомив журналіст Денис Казанський у Facebook.

“Знайомі з Дніпра розповіли кумедне. Виявляється, нову політичну силу Разумкова на Дніпропетровщині дуже хоче очолити колишній голова ОДА Олександр Бондаренко. Той самий герой програми "Давай одружимося", якого на хвилі моди на нові обличчя у 2019 році призначили губернатором, а потім вже наступного року досить швидко звільнили, після того як він показав незадовільний результат”, - пише він.

За словами Казанського, на своїй посаді Бондаренко запам'ятався не лише провальною роботою, а й щільною співпрацею з людьми Ігоря Коломойського. Проте навіть зв'язки не допомогли чиновникові зберегти посаду.

“У результаті довелося терміново повертати в ОДА "старе обличчя" – Валентина Резніченка, який керував областю до призначення Бондаренка. І тепер екс-губернатор готується очолити в області партію Разумкова. У принципі вже зрозуміло, що там буде за партія”, - підсумував журналіст.

Новини по темі: Новини Дніпра депутат ОДА