8 грудня
Завантажити ще

Олексій Арестович заявив, що українські ракети зможуть діставати до Москви

Олексій Арестович заявив, що українські ракети зможуть діставати до Москви
Фото: t.me/moon_rainbow_AA

Україна працює над ракетною програмою, ракети зможуть діставати до Москви. Таку заяву спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович зробив в програмі " Погляд з Банкової " на телеканалі "Дім".

- Путін дограється зі своєю політикою до того, що українські ракети будуть спрямовані на Москву в якийсь найближчим найближчому майбутньому. Ми працюємо над ракетною програмою і наші ракети оперативно-тактичного рівня зможуть діставати до Москви. Російські ракети давно спрямовані на Київ. Це паритетні дії, - сказав Арестович.

Про "ракетах на Москву" спікера запитала ведуча. Вона попросила прокоментувати те, що "Путін висловив побоювання, що в Україні побудують бази НАТО під виглядом навчальних центрів і направлять ракети на Москву". Вона мала на увазі виступ президента РФ на Валдайській форумі в Сочі. Володимир Путін прямо не говорив про "ракетах на Москву". Він сказав, що в Україні під маркою навчальних центрів "можна все, що завгодно розмістити".

- Завтра під Харковом ракета з'явиться - що нам робити з цим? Не ми ліземо зі своїми ракетами, нам їх під ніс підсовують. Звичайно, це проблема, - заявив російський президент.

9 червня Путін заявив, що, якщо Україна вступить в НАТО, то ракетам Альянсу буде потрібно не більше десяти хвилин, щоб долетіти до Москви. Він сказав, що зробив розрахунок з того, що ракети з пускових установок в Польщі і Румунії можуть досягати центральної Росії за 15 хвилин.

- Підлітний час від Харкова, скажімо, або, не знаю, Дніпропетровська до центральної частини Росії, до Москви, зменшиться до семи-десяти хвилин. Це для нас червона лінія чи ні? - заявив тоді президент РФ в інтерв'ю телеканалу «Росія 1».

24 жовтня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Росія не може перешкодити зближенню України і НАТО, але може мінімізувати для себе його наслідки.