6 грудня
Завантажити ще

Притула пообіцяв подарувати Ірині Геращенко коньяк, якщо вона доведе його зв'язок з Офісом президента

Притула пообіцяв подарувати Ірині Геращенко коньяк, якщо вона доведе його зв'язок з Офісом президента
Фото: facebook.com/коллаж

Сергій Притула пообіцяв подарувати Ірині Геращенко коньяк, якщо вона доведе його зв'язок із Офісом президента. Так екс-кандидат в мери від "Голосу" відповів на звинувачення співголови фракції "ЄС" у зв'язку частини фракції з Банковою.

"Здрастуйте, пані Ірина. Якщо ви знайдете хоч якесь підтвердження моєї присутності на Банковій у 2021 році крім мітингів і акцій протесту, подарую вам пляшку грузинського коньяку! Ну тому, що вірменський вам, ймовірно, і так постачають!" - написав він у коментарях до її посту в Фейсбук.

До коментарю Притула прикріпив фотографію, на якій Іріна Геращенко стоїть поруч із екс-главою МВС Арсеном Аваковим, за відставку якого довгий час виступав "Голос". Соратниця Петра Порошенка відповіла, що не п'є коньяк. Також Геращенко образилася на тон Притули, написавши, що її сторінка - не корпоратив.

Ірина Геращенко в своєму пості звинуватила об'єднання "Справедливість", яке утворили кілька нардепів "Голосу" через невдоволення лідером партії Кірою Рудик і главою фракції Ярославом Залізняком, запідозривши останніх в лояльності до влади. Вона закликала їх висловитися з приводу "досьє Пандори" - розслідування про офшори світових лідерів, в тому числі президента України Володимира Зеленського.

Олександра Устинова зі «Справедливості» заявила на своїй сторінцi, що об'єднання заареєструє постанову Верховної Ради про накладення санкцій на Ігоря Коломойського, який разом із президентом фігурує в українській частині розслідування, що провів проект Слідство.Інфо.

Глава фракції Ярослав Железняк звинувачував своїх колег зі «Справедливості» у зв'язках з Офісом президента через їх голосування за законопроект про олігархів.

Фото: скрін зі сторінки Ірини Геращенко

Фото: скрін зі сторінки Ірини Геращенко