Завантажити ще

Держприкордонслужба хоче розібратися, як Саакашвілі вдалося непомітно покинути Україну

Держприкордонслужба хоче розібратися, як Саакашвілі вдалося непомітно покинути Україну
Фото: FB \Михайло Саакашвілі.

В українській Держприкордонслужбі розпочато службове розслідування за фактом нелегального перетину українського кордону екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі. Про це, як написав на своїй сторінці у Фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, повідомили 4 жовтня джерела видання.

"Саакашвілі перетнув кордон нелегально. З чуток, він міг зробити це на морському поромі, що вийшов з Чорноморська в Батумі у вантажному автотранспорті. У Держприкордонслужбі розпочато службове розслідування за фактом виїзду Саакашвілі з України", - написав він.

За словами Бутусова, Україні доведеться надати офіційні пояснення владі Грузії, яким чином Саакашвілі покинув Україну непомітно для українських прикордонників. У базі ДПСУ, як стверджують джерела видання, немає відміток про виїзд Саакашвілі з країни. А порядок огляду порома дуже суворий, машини проходять сканер.

"Можливо, у зв'язку з цими обставинами, а можливо, з інших причин, але начальника Одеського управління Держприкордонслужби на період службового розслідування відсторонено від займаної посади", - додав Бутусов.

Міхеіл Саакашвілі вранці 1 жовтня повідомив, що він в Батумі. У МВС Грузії спочатку заявляли, що політик не перетинав кордон країни, потім - що, за офіційними даними, не покидав територію України. Увечері третього президента Грузії заарештували в Тбілісі. Також заарештували власника квартири на околиці столиці, в якій "взяли" політика. 3 жовтня чоловікові пред'явили звинувачення в приховуванні незаконного перетину державного кордону.

Саакашвілі повернувся в Грузію вперше за вісім років. Він покинув країну в 2013 році, після чого на нього завели кілька кримінальних справ. 2 жовтня в Грузії пройшли місцеві вибори, друге місце на них зайняли прихильники екс-президента.