Завантажити ще

Силовики досліджували місце замаху на Шефіра, але зброю на знайшли

Силовики досліджували місце замаху на Шефіра, але зброю на знайшли
Фото: dsnews.ua

В ході розслідування у справі про напад на першого помічника президента Сергія Шефіра правоохоронці обстежили 430 гектарів лісу поблизу місця події, але знайти зброю, з якої здійснювалися обстріли, їм не вдалося. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, за 10 днів слідства правоохоронці виконали всі першочергові слідчі дії. Як зазначив глава МВС, через відсутність в Україні системи "Безпечна країна" силовики не можуть прискорити процес.

- Розслідування замаху на вбивство помічника президента Сергія Шефіра триває 10-й день. Висновки робити зарано. Зараз вивчають відеозаписи з приватних відеокамер. І це одне з питань, яке буде піднімати МВС: якби всі камери були підключені до системи «Безпечна країна», відпрацювання в кримінальному провадженні проходило б швидше, - заявив Монастирський.

Йдеться про замах на першого помічника президента Сергія Шефіра, яке відбулося під Києвом 22 вересня. Невідомі відкрили вогонь по автомобілю, де знаходився Шефір. Експертиза показала, що було випущено 18 куль. В результаті отримав поранення водій Шефіра.

Правоохоронці почали розслідування за ст. 15 "Замах на злочин" і ч. 2. ст. 115 "Умисне вбивство" Кримінального кодексу. Серед розглянутих слідчими версій замаху на Шефіра: напад, пов'язаний із державною діяльністю потерпілого; замах з метою тиску на вище керівництво держави; замах з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні і версія за участю спецслужб іноземних держав.

Новини по темі: МВС замах Сергій Шефір