12 червня
Завантажити ще

Мукачівська міськрада передала до комунальної власності перші земельні ділянки під аеропорт

Мукачівська міськрада передала до комунальної власності перші земельні ділянки під аеропорт
Фото: facebook.com/mukachevo.rada

Мукачівська міська рада передала до комунальної власності перші земельні ділянки для будівництва аеропорту. Про це повідомив нардеп Микола Тищенко. Парламентарій назвав аеропорт ініціативою президента.

"Сьогодні на засіданні Мукачівської міської ради було прийнято рішення про виділення перших 5 земельних ділянок під будівництво першого в Україні президентського аеропорту. Це рішення підтримали всі присутні депутати", - написав він у своєму телеграм-каналі.

На засіданні міськради прийняли рішення «Про прийняття до комунальної власності земельних ділянок від громадян для будівництва аеропорту на території міста Мукачево». Йдеться про добровільну відмову від права власності на земельні ділянки на користь Мукачівської міської територіальної громади, пише "Голос Карпат". Це тільки перші п'ять ділянок, всього для будівництва потрібно 84 ділянки.

Мер Мукачева Андрій Балога сказав, що процес виділення земельних ділянок жителями міста розблоковано через чотири місяці "саботування". Він пообіцяв, що власники отримають нові ділянки.

Про те, що новий аеропорт для Закарпаття побудують в Мукачево, стало відомо у квітні 2021 року. Орієнтовний термін будівництва аеропорту "Мукачево-3" - три роки. Він буде знаходитись у п'яти кілометрах від Мукачева біля села Нижній Коропець. Перед початком будівництва влада почала перемовини з власниками земель про викуп та обмін ділянок, які розташовані на місці будівництва майбутнього аеропорту. Це ділянки різної форми власності: землі Міноборони, сільськогосподарського призначення та паї.

У вересні повноцінно запрацював аеропорт "Ужгород".

Новини по темі: Аеропорти Мукачево