Завантажити ще

Лукашенко пообіцяв, що не втече з Білорусі після закінчення президентства

Лукашенко пообіцяв, що не втече з Білорусі після закінчення президентства
Фото: reutersconnect.com

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніколи нізвідки не втікав і не збирається тікати з країни після того, як залишить посаду глави держави. Про це повідомляє " БЕЛТА ".

Як пише видання, в ході розширеного засідання Конституційної комісії член комісії Володимир Басько поцікавився у білоруського лідера, чи буде він намагатися після того, як покине президентський пост, залишитися в ролі гаранта Білорусі.

- Після того, як ви залишите пост Президента, дуже хотілося б, і я вас особисто прошу про це, все-таки спробувати залишитися в ролі гаранта незалежності нашої держави, спокою і миру в нашій країні, - запитав Басько.

На що Лукашенко відповів, що ніколи не займався втечею і не буде цього робити.

- Відповідаю відразу на питання, щоб у вас не було шалених думок: я ніколи нізвідки не втікав і не втечу ! - заявив він.

Останні вибори президента Білорусі, які відбулися 9 серпня 2020 року, супроводжувалися масштабними мітингами і протестами. Згідно з офіційними результатами ЦВК, чинний президент Олександр Лукашенко набрав 80,10%, а значить переобрався на шостий термін. 23 вересня 2020 року Лукашенко в шостий раз прийняв присягу і зайняв пост білоруського лідера.