Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Екснардепу Семенченку викликали в СІЗО швидку: втратив свідомість після двомісячного голодування

Екснардепу Семенченку викликали в СІЗО швидку: втратив свідомість після двомісячного голодування
Фото: ФБ Семенченка

Підозрюваному в створенні "приватної військової компанії" екснардепу Семену Семенченку, який 61 день тому оголосив голодування, стало погано. Під час зустрічі в слідчому ізоляторі з адвокатом він втратив свідомість. Про це повідомила дружина підозрюваного Наталя Музика в Фейсбуці.

- Вранці, під час відвідування, адвокат зауважив, що Семен Семенченко закрив очі і довго не відкриває. На будь-які дії не реагує. Крізь вії адвокат помітив білки, Семен втратив свідомість. Терміново почав дзвонити і викликав швидку, - пише Музика.

За її словами, госпіталізувати Семенченка медики не можуть без дозволу слідчого, а медпрацівник СБУ вважає, що на такій стадії голодування у екснардепа можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям.

- Швидка привела до тями Семена Семенченка і поїхала через 10 хвилин. Медичний працівник СБУ повідомив, що наступне відвідування тільки вранці, і цілком ймовірно, що на такій стадії голодування (61 день сьогодні) Семен може лягти в ліжко і більше не встати. Ніхто стежити за тим, в свідомості він або вже в комі, не буде. У лікарню Семенченка СБУ не відпускає. Тому що постанова слідчого, - зазначила дружина Семенченка.

Про те, що Семен Семенченко оголосив голодування стало відомо 20 серпня. Підозрюваний заявив, що відмовляється приймати їжу через повторний арешт. На початку вересня під час засідання в Солом'янському районному суді Києва Семенченку стало погано на 36-й день голодування. Йому викликали швидку прямо в зал засідань - прибулі медики рекомендували екснардепу госпіталізацію, але він відмовився.

Історія питання

В кінці березня в СБУ заявили про викриття так званої "приватної військової компанії", яка нібито поставляла військові товари з Росії. В організації незаконної діяльності слідчі підозрюють колишнього народного депутата Семена Семенченка і "позаштатного агента НАБУ" Євгена Шевченка. Обох силовики затримали і повідомили їм про підозру за статтею 260 Кримінального кодексу "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань".

У березні Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід Семенченку у вигляді утримання під вартою. У липні йому змінили запобіжний захід на домашній арешт, але через кілька тижнів суд знову взяв Семенченка під варту. Другий підозрюваний у справі - Євген Шевченко знаходиться також в СІЗО. Печерський райсуд столиці обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.