Завантажити ще

Харків'янин, який зробив на сідниці тату з обличчям Порошенка за ґратами: Хотів показати, що треба не боятися висловлювати свою думку

Харків'янин, який зробив на сідниці тату з обличчям Порошенка за ґратами: Хотів показати, що треба не боятися висловлювати свою думку
Фото: instagram.com/panini_evgen/

Харків'янин Євген Івашко, опублікував на своїй сторінці пост про те, що він набив собі татуювання із зображенням експрезидента України Петра Порошенка, який сидить за ґратами. Місце для нового тату хлопець вибрав у себе на сідниці. І підписав неточною цитатою з «Джентльменів удачі» – «У в'язниці зараз макарони» (повна фраза, схоже, не помістилася).

А на відео з набиванням тату накладено свіжу пісню репера Володимира Завгороднього «Порошенко знову буде з нами» про повернення експрезидента в Україну 17 січня. На відміну від неприємного місця для татуювання, трек, навпаки, виражає симпатії 5-му президенту.

«Я приніс добру звістку: скоро Порошенко буде тут знову! Не страшна зима з її морозами та снігами, якщо Порошенко знову буде з нами! Слухайте і дивіться, не кажіть, що не бачили: 17 січня Порошенко буде у Києві», - співає Завгородній.

Цю дату – 17-те число – чекає і Євген Івашко: адже його татуювання ще не готове повністю. «Перший сеанс пройшов чудово. Чекаємо на Петра Олексійовича. Повне завершення тату 17 числа», - обіцяє блогер.

Бачив, що відбувалося в АТО

«КП в Україні» поспілкувалися із Євгеном Івашком. Він підтвердив, що акція з тату – це своєрідна відповідь на хвалебний реп, присвячений Порошенку.

- Євгене, чому вирішили втілити в життя саме таку ідею з татуюванням Петра Порошенка? Чому розмістили її на сідниці і з таким підписом?

- Я свого часу був у АТО. Вірніше, проходив строкову службу в одній із київських частин, і нас відправили до Слов'янська, коли ще не було антитерористичної операції. Просто тривогу ввімкнули, я поїхав.

- Виходить, на початку тих подій…

- Так, коли у Слов'янську мітинги були. Коли і починалася вся ця движуха. У мене, до речі, у родині всі «атошники». Чотири людини у нас, і всі служили в АТО.

Так ось я особисто бачив, які каламутні схеми там прокручувалися, як кришувалися. Ніхто за ці злочини за президента Порошенка не поніс жодного покарання. І тут із таким пафосом говорять про його повернення в Україну, пишуть пісні. Моя відповідь на цей галас – тату на сідниці.

Блогером себе не вважаю

- Як себе позиціонуєте? Ви блогер чи громадський активіст?

- Я не знаю навіть... Я працював тренером до карантину, тренажерний зал, фітнес. Коли сертифікати ковідні почали вводити, люди стали ходити в зал менше. А зараз працюю в охороні, не говоритиму де.

Але справжнім блогером себе не вважаю. Мені подобається вести сторінку в інстаграмі. Вважаю, так, можливо, зроблю якийсь корисний внесок у суспільство.

- А як на всі ваші епатажні рішення реагують підписники, друзі та знайомі?

- Здорові люди розуміють, що це все приколи заради хайпа. А на нездорові… Якщо чесно, саме на них усе й розраховано. Нехай сходять жовчю та хейтом.

Близькі люди реагують адекватно. Адже вони знають мене зі справжнього боку, а не вважають якимось дурником.

- Виходить, це скоріше не хайп, а свого роду сатира?

- Ну, це два в одному. Я усвідомлюю, що це хайп, це викличе бурю емоцій. Але також розумію, що в цьому є сенс, так можна провчити навіть президента. Вважаю, що привернув його увагу та, можливо, провчив його. Можливо, він заплатив гроші за цю пісню (хіт Завгороднього. – Авт.), або люди просто хотіли похвалити його цією піснею – а я під неї взяв і все зіпсував.

Звичайно, можливо, я в чомусь не правий. Але це моя думка.

- Виходить, одна з цілей вашої акції – це провокація політично активних громадян, у разі шанувальників Петра Порошенка?

- Не зовсім... Я хотів показати, що треба не боятися висловлювати свою думку, переживати, що з вами потім щось зроблять. Свободу слова ніхто не скасовував, і кожен має право робити те, що хоче.

Тату ще не готове. Остаточно його дороблять 17 січня – у день прибуття Порошенка. Фото: instagram.com/panini_evgen/

Тату ще не готове. Остаточно його дороблять 17 січня – у день прибуття Порошенка. Фото: instagram.com/panini_evgen/

Татуювання з Кернесом вивів з моральних міркувань

- Чому своє перше політичне татуювання «Кернес живий», набите на лобі, ви вивели?

- Я його набив, щоб прославитись. Теж заради хайпа. Але потім у мене помер батько, після АТО прийшов та отримав інсульт. І я поставив себе на місце синів Геннадія Адольфовича і подумав, що такий хайп це дуже некрасиво. Навіть брудно стало якось на душі. Це я говорю відверто, без хайпа, як є. І я звів це татуювання.

- Кого з українських політиків ще хочете увічнити на своєму тілі?

- Та воно, знаєте, приходить раптово. Поки що планів немає, та й навряд чи з'являться.

- Але за політикою ви уважно стежите?

-Тільки за важливими новинами, і то не дуже уважно.

- А хоч хтось із політиків вам цікавий? Подобається?

– Якщо чесно, мені дуже подобається Зеленський. Вважаю, що українські олігархи не дають йому виконати своїх обіцянок, заважають працювати. І ЗМІ теж… Говоритимемо відверто, ЗМІ комусь належать і тому не показують, що Зеленський робить для народу.

Я ось, наприклад, бачу зміни. А багато людей сліпо «хавають» новини і всьому вірять. І, можливо, 17-го числа я це їм доведу.

Взяти бодай «тисячу» Зеленського. Ось мені багато людей вже говорили під час спілкування: «Ой, навіщо нам ця тисяча? Я не знаю, як її витратити». Люди! Вам дали тисячу, хоч могли і не давати. Чим  незадоволені? Я пішов, купив дві книги та кубик Рубіка – для розвитку якогось. А хтось, кажуть, обхитрив систему і в кінотеатрі пиво купував.

- Відкрийте секрет, що ви готуєте на 17 число.

- Ні, поки що не можу.

Татуювання «Кернес живий» протрималося на лобі Євгена лише півроку. Фото: instagram.com/panini_evgen/

Татуювання «Кернес живий» протрималося на лобі Євгена лише півроку. Фото: instagram.com/panini_evgen/