17 липня
Завантажити ще

Слідча з Маріуполя Мар'яна Чечелюк возз'єдналася з сестрою, з якою ховалася в "Азовсталі"

Слідча з Маріуполя Мар'яна Чечелюк возз'єдналася з сестрою, з якою ховалася в
Фото: instagram.com/_ali_vy17_/

Звільнена з полону слідча з Маріуполя Мар'яна Чечелюк зустрілася зі своєю сестрою Аліною. Дівчата разом ховалися в "Азовсталі" на початку війни. Спільну фотографію опублікувала у своєму інстаграмі Аліна Чечелюк.

Нарешті ми знову разом, - написала Аліна.

Йдеться про 22-річну Мар'яну Чечелюк, яка разом з 15-річною сестрою Аліною та іншими маріупольцями 25 березня 2022 року ховалася від російських авіаударів на території заводу "Азовсталь". 1 травня 2022 року розпочалася перша евакуація цивільних з «Азовсталі», під час якої вийшли Мар'яна та її сестра. Представники ООН та Червоного Хреста пообіцяли вивезти дівчат у Запоріжжя, але натомість доставили їх до окупованого російською армією села Безіменне для фільтрації. Мар'яну одразу відправили до СІЗО у Донецьку, а Аліну дозволили забрати. Після донецького СІЗО Чечелюк було переведено до Оленівки, де 29 липня 2022 року стався теракт. Згодом Мар'яна опинилась у Таганрозі.

Сестра, батьки та бабуся Мар'яни Чечелюк вже майже два роки мешкають у Швейцарії.   Під час обміну полоненими 31 травня вдалося повернути додому слідчу з Маріуполя Мар'яну Чечелюк, яка два роки перебувала в російському полоні.

  • 17 червня українські фотографи Костянтин та Влада Ліберови показали знімки з нашими захисниками, які повернулися з полону Росії. Частину своєї роботи вони відправили на Саміт миру до Швейцарії.
  • 10 червня прикордонник Андрій, який був серед тих, хто потрапив у полон у 2022 році, зустрівся зі своїм чотирилапим помічником Ремом.