Завантажити ще

14 червня графіки відключення світла в Україні діятимуть з 18:00 до 22:00

14 червня графіки відключення світла в Україні діятимуть з 18:00 до 22:00
Фото: facebook.com/npcukrenergo

В п'ятницю, 14 червня, обмеження енергопостачання будуть діяти по всій Україні з 18:00 до 22:00. Головна причина застосування заходів обмеження - наслідки шести ракетних ударів ворога по українських електростанціях, повідомляють в Укренерго.

- Через значні пошкодження електростанції не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр "Укренерго" вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів, - йдеться у повідомленні.

Вночі 14 червня під час повітряної тривоги в західному регіоні дією захисту відключалась повітряна лінія обленерго. Знеструмлювались промислові та побутові споживачі на Львівщині та Тернопільщині. До 6-ї години ранку енергоживлення всіх споживачів відновили.

Через негоду на ранок 14 червня знеструмлені три населені пункти на Сумщині. З інших причин без енергоживлення 494 населені пункти. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій та Харківській областях.

  • 13 червня заступник міського голови Києва Петро Пантелеєв повідомив, що у столиці діє механізм компенсації за резервні джерела живлення будинків "75/25%". 
  • 13 червня стало відомом, що найближчими днями “Енергоатом” виведе в ремонт ще один енергоблок-тисячник. Це збільшить дефіцит в енергосистемі у липні, але дозволить скоротити тривалість відключень світла восени.