Завантажити ще

В «Українській правді» заперечили, що Дмитро Дєнков довгий час не оновлював облікові дані

В «Українській правді» заперечили, що Дмитро Дєнков довгий час не оновлював облікові дані
Фото: facebook.com/dmytro.denkov

Дмитро Дєнков, якого напередодні добу утримували в ТЦК, оновив свої дані в "Резерв+" в перший же день після запуску застосунку. Про це в своїй колонці написала головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва.

- І коли на сторінці Оперативного командування "Південь" в фейсбуці з’являється допис про те, що "зазначений громадянин довгий час не оновлював облікові дані", це, м'яко кажучи, неправда, - зазначила Мусаєва.

За її словами, Дєнков  до того, як його затримали співробітники ТЦК, вже обговорював можливість піти служити.

- Він до цього готувався останні кілька тижнів. Вирішили, що він мобілізується після проведення банківського форуму в кінці червні, бо це важливий для нас захід, його сфера відповідальності та експертиза… Дмитро їхав до Одеської області провідати своїх батьків, які там живуть. Його затримали прикордонники на транзитній ділянці. Справа в тому, що щоб потрапити до села, звідки Дмитро родом, потрібно проїхати через частину дороги, що пролягає в прикордонній молдовській зоні, іншого шляху там немає, - пояснила Мусаєва.

Вона додала, що все, що відомо наразі – що Дмитра затримали прикордонники. Згодом вони передали нашого колегу співробітникам ТЦК, хоча центр не є ані судовим органом, ані органом слідства. При цьому у Дєнкова забрали телефон та ноутбук, через що він не виходив на зв’язок з вечора неділі.

- Просто уявіть, що ваш редактор не виходить на зв’язок кілька годин без попередження. Що би ви думали, і як би діяли в такій ситуації? Зважаючи на історію нашого видання, ми дуже чутливо ставимося до таких ситуацій. Не уявляю, в якому стані були батьки та дружина. Ми не могли з’ясувати, де Дмитро і що він був затриманий ТЦК, допоки батьки не написали заяву на розшук у поліцію, - пояснила головна редакторка.

  • Раніше Мусаєва заявила, що співробітники ТЦК близько доби утримують головного редактора "Економічної правди", не дозволяючи йому вийти на зв'язок із рідними. 
  • Пізніше Дєнков написав в соцмережах, що вступає до лав Збройних сил. Він запевнив, що це рішення є добровільним і для нього оптимальним.  
Новини по темі: Журналісти Мобілізація