Завантажити ще

Головний редактор "Економічної правди", якого добу утримував ТЦК, добровільно вступив до ВСУ

Головний редактор
Фото: facebook.com/dmytro.denkov

Головний редактор "Економічної правди" (проект "Української правди") Дмитро Дєнков, якого майже на день затримали співробітники ТЦК міста Білгород-Дністровського, заявив, що вступає до лав Збройних сил. Він запевнив, що це рішення є добровільним і для нього оптимальним. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

- Друзі, дуже дякую за підтримку. Я ще ніколи такого не відчував. Зі мною все гаразд, ми порозумілися з Білгород-Дністровським ТЦК і я скоро приєднаюся до підрозділу, до якого хотів ще до цього інциденту, - написав він.

Про який підрозділ йдеться, Дєнков не повідомив, також він не пояснив, чому так довго перебував у ТЦК та не виходив на зв'язок. Однак цю ситуацію вже прокоментували у самому ТЦК. За словами співробітників, Дєнков довгий час не оновлював облікові дані, через що був оголошений у розшук у встановленому порядку.

-Напередодні його затримали представники Державної прикордонної служби України в Одеській області. Зазначені громадянином підстави для переміщення транзитною ділянкою з режимними обмеженнями не були підтверджені документально, як і підстави для невчасного оновлення облікових даних. Щодо громадянина службовими особами ДПСУ складено адмінпротокол, чоловіка доставлено до РТЦК та СП, - розповіли військові.

У ТЦК також додали, що з огляду на розбіжності щодо ситуації, які виникли в публічній площині, питання перебуває на контролі керівництва Одеського обласного ТЦК та СП. При цьому там нагадали, що згідно із законом, всі військовозобов'язані повинні оновити свої дані в районах ТЦК і СП. Дія закону поширюється на усі відповідні категорії громадян.

Новини по темі: Журналісти Мобілізація