Завантажити ще

У Чернігові драмтеатр припинив роботу, бо мобілізували всіх чоловіків

У Чернігові драмтеатр припинив роботу, бо мобілізували всіх чоловіків
Фото: Суспільне Чернігів

Чернігівський драмтеатр вимушений призупинити роботу на невизначений термін через те, що з нього мобілізували сімох акторів, двох звукооператорів, монтувальника та музиканта-скрипаля.  Як пояснив «Суспільному» художній керівник театру та заслужений артист України Андрій Бакіров, чоловіків забрали після того, як до театру надійшов лист від ТЦК та СП направити своїх працівників на уточнення даних.

В розпорядженні йшлося про 34 осіб,  в результаті шість-сім людей відправили на дообстеження, а решту вже відправили на навчання. Бакіров додав, що в списках був заслужений артист Кукавєров, якому виповнюється 56 років та навіть 59-літній водій.

- Наш театр, не зрозуміло на який час, але буде закритим. Ми практично нічого не можемо робити. Тільки працювати над чимось новим. Зараз всі в такому шоковому стані. Забрали практично всіх чоловіків. Залишилися ті, які мають з певних причин бронь, також молодий актор, якому 24 роки, хтось навчається, і пенсіонери, - зазначив художній керівник.

  • Раніше журналіст Коротко про писав про те, що ринок праці максимально швидко відреагував на набрання чинності Закону про мобілізацію. Просунуті HR-и в оголошеннях про пошуки нових співробітників внесли опцію «можливе бронювання», що, звичайно, привернуло до таких запитів особливу увагу.  
  • Також повідомлялось, що у Миколаєві через нестачу водіїв зменшиться кількість комунальних автобусів. Причина нестачі - мобілізація.