12 червня
Завантажити ще

У Миколаєві ходитимуть на два автобуси менше через мобілізацію водіїв

У Миколаєві ходитимуть на два автобуси менше через мобілізацію водіїв
Фото: facebook.com/mykpastrans

З наступного тижня у Миколаєві будуть виходити на два комунальні автобуси менше. Причина — нестача водіїв через мобілізацію. Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич, повідомило “Суспільне Миколаїв”.

- У нас є ще додаткові одиниці транспорту, але людей на них нема. Тобто ця цифра 22 могла б бути більшою, — сказав мер кореспондентам під час брифінгу.

За словами Сєнкевича, жінки-водії радо йдуть працювати на трамвай, дещо із пересторогою — на тролейбуси й не хочуть працювати на автобусах. 

- Хоча, чесно кажучи, мені незрозуміло, яка відмінність тролейбуса від автобуса? Навіть у тролейбусі важче працювати, ніж в автобусі, бо він прив’язаний до контактної мережі, — заявив міський голова.

На міські маршрути у Миколаєві будуть виходити на два комунальні автобуси менше, ніж зазвичай, з понеділка, 27 травня. Уранці 21 травня на маршрути вийшли 39 тролейбусів, 27 трамваїв та 22 автобуси.

Миколаїв отримав від норвезького міста Крістіансанн шість автобусів, що були у вжитку, ще 12 придбано за гроші Данії. Також за договором з Європейським інвестиційним банком турецька компанія має поставити місту нові автобуси.

  • У січні у Харкові заборонили відстежувати рух транспорту онлайн.
  • У квітні у Закарпатському обласному ТЦК відреагували на інформацію про те, що далекобійників забирають до військкоматів просто з кордону. У ТЦК пояснили, що на контрольно-пропускних пунктах не завжди є можливість перевірити військово-облікові дані.