Завантажити ще

Росія вперше підтвердила, що утримує в полоні журналістку Вікторію Рощину

Росія вперше підтвердила, що утримує в полоні журналістку Вікторію Рощину
Фото: nsju.org

Російське міністерство оборони вперше підтвердило, що українська журналістка Вікторія Рощина перебуває у них в полоні. Вона зникла ще у серпні минулого року, і з того часу її близькі намагалися її знайти, але відповідь отримали лише зараз. Про те, що дівчина затримана і перебуває на території ворога, йдеться у відповіді міністерства оборони РФ, яке отримав Володимир Рощин, батько Вікторії. Про це повідомляє Національна спілка журналістів України.

- За наявними відомостями, Рощина Вікторія Володимирівна, 6.10.1996 року народження, затримана та знаходиться на території Російської Федерації, – йдеться у листі, підготовленому російською військовою поліцією.

Лист, датований 17 квітня, її батько отримав приблизно 22 квітня. Також він звертався до Міжнародного комітету Червоного Хреста, який підтвердив, що Вікторія перебуває в полоні, але доступу до неї поки що немає.

Раніше родичі Вікторії подавали запит до окупаційної прокуратури Маріуполя. Звідти повідомили, що справи проти неї не заведено. Також рідні Вікторії писали листи та запити до російської генеральної прокуратури, слідчого комітету, омбудсмена та інших відомств, але довгий час РФ не підтверджувала, що дівчину утримують на їхній території.

Новини по темі: Журналісти ЗМІ полонені