13 липня
Завантажити ще

Головна редакторка "Української правди" заявила, що ТЦК утримує їхнього журналіста

Головна редакторка

Співробітники ТЦК Білгород-Дністровського Одеської області близько доби утримують головного редактора "Економічної правди" (проєкт "Української правди") Дмитра Дєнкова, не даючи йому змоги вийти на зв'язок з рідними. Про це заявила головний редактор "УП" Севгіль Мусаєва

- За нашими даними, Дмитра затримали, забрали телефон та усі засоби зв’язку. Близько доби ми не знали, де він перебуває, бо він не виходив на зв’язок. Тільки після того, як батьки подали заяву в поліцію на розшук, з’ясувалося, що Дмитро перебуває в ТЦК Білгород-Дністровського, - заявила Мусаєва.

Дєнков працює в "Українській правді" з 2008 року. Став редактором сайту "Економічна правда" у 2015 році замість Євгена Шпитка.

  • 18 травня в дію вступив закон про мобілізацію, згідно з яким військовозобов'язані протягом двох місяців мають оновити військово-облікові дані. Зробити це можна через мобільний додаток "Резерв+", у ТЦК чи ЦНАПі.
  • Після оновлення даних у "Резерв+" українці отримають QR-код по аналогії з ковід-сертифікатом. Його можна буде показувати замість військового квитка. Цей функціонал має запрацювати найближчим часом.
Новини по темі: Журналісти Мобілізація