23 червня
Завантажити ще

ДТЕК розширили час графіків відключень світла 25 травня

ДТЕК розширили час графіків відключень світла 25 травня
Фото: facebook.com/npcukrenergo?locale=ru_RU

"Укренерго" змінило графік відключень електроенергії на 25 травня у всіх областях, включаючи Київську, Одеську, Донецьку та Дніпропетровську. Відключення заплановані з 20:00 до 24:00, у той час, як протягом дня відключень не планується. Про це повідомили в енергокомпанії ДТЕК.

Протягом війни після повномасштабного вторгнення через окупацію і руйнування енергосистема України втратила близько 55% доступних генеруючих потужностей. І найбільше постраждали саме регулюючі! Зруйновано понад 90% потужностей ТЕС і майже 60% – ГЕС.

Наслідки втрат цих потужностей Україна вже відчуває: віялові відключення повернулися як для промисловості, так і для побутових споживачів. Уряд та НКРЕКП спрощують процедури приєднання малої генерації до мережі. 

  • Як заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, українці мають готуватись до того, що будуть вимкнення світла не лише влітку, але й у зимовий період, адже взимку споживання електроенергії зростає. Кудрицький наголосив, що на українців "очікує непроста зима".
  • Україна повернулася до графіків відключень світла 14 травня через ракетні удари Росії з 22 березня по 8 травня. Під час цих атак було пошкоджено всі великі теплові- та гідроелектростанції.