22 червня
Завантажити ще

Vivat не відправлятиме книжки зі складу, доки не завершаться слідчі дії та працюватимуть рятувальники

Vivat не відправлятиме книжки зі складу, доки не завершаться слідчі дії та працюватимуть рятувальники
Фото: suspilne.media

Видавництво Vivat тимчасово призупинило відправлення книжок зі складу, його відновлять після завершення слідчих та рятувальних дій у друкарні "Фактор-друк". Про це розповіла генеральний директор видавництва Юлія Орлова.

- Відомо про сім загиблих та 22 постраждалих працівників друкарні. Це були люди, які в умовах щоденних обстрілів Харкова приїздили на роботу, щоб ми всі згодом могли тримати у руках книжкові новинки для дорослих та дітей, - каже Орлова.

  • Керівник слідчого відділу поліції Сергій Болвінов раніше повідомляв, що за допомогою ДНК-експертизи вдалося встановити особи всіх загиблих. А президент України зазначив, що у друкарні згоріло 50 000 книг.
  • "Фактор-друк" - це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі, тому тут друкуються майже всі українські видавництва. За словами власника друкарні Сергія Політучого, це руйнування вплине на всю книговидавничу галузь України, оскільки сукупна потужність усіх типографій зменшиться на 30-40%.
  • Вдень 23 травня російська армія атакувала Харків ракетами С-300. У місті пролунало 15 вибухів, виникла пожежа у типографії "Фактор-Друк", де друкуються книжки багатьох українських видавництв.