22 червня
Завантажити ще

Анекдоти та меми тижня: як це - ще один законопроєкт???

Анекдоти та меми тижня: як це - ще один законопроєкт???

Фантазія народних депутатів та чиновників інколи настільки нестримна, що в голові лише одна фраза з радянського фільму: «Тебе бы, начальник, романы писать». Чого вартий лише законопроєкт про податок на бездітність? А нова ідея НБУ про обмеження карткових переводів 30 операціями на місяць? На фоні цього зовнішня реклама  гарячої лінії психологічної підтримки "Варто жити" (ну от та, з великими літерами «З депресії не вийти», «Буде ще гірше») – виглядає цілком логічно. Можна було й не прибирати її з вулиць.

 

А тобі підкорився Резерв+?

А от з "Резерв+" - ситуація протилежна. Застосунок – річ зручна і потрібна. Правда, з самого початку там щось пішло не так. Але приємно, що в Міноборони не почали виправдовуватись і розповідати, що в нас все найкраще, а почали виправлятись і сприйняли ситуацію з гумором. Як доказ - деякі з цих мемів взяті зі сторінки заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко.

Фото
Фото
24 Травня19:00

Городи

Одна з найцінніших речей в українців – навіть не життя, а городик. Бо навіть з евакуації люди під обстрілами повертаються до своїх домівок, щоб посапати чи щось посадити.

***
Ніколи не питай у жінки про її вік, у чоловіка – про його зарплату, а в українця – навіщо йому 29 кущів розсади помідорів на підвіконні, якщо в нього немає городу.

Новини по темі: Гумор меми Анекдоти жарти