Завантажити ще

Міст Кличка №2 - у Києві відкрили міст-хвилю, який з'єднує Оболонський острів з парком "Наталка"

Міст Кличка №2 - у Києві відкрили міст-хвилю, який з'єднує Оболонський острів з парком
Фото: t.me/vitaliy_klitschko

У Києві відкрили пішохідний міст, який з'єднує Оболонський острів з набережною та парком "Наталка".  Зранку 24 травня відео з нового мосту опублікував мер міста Віталій Кличко.

- Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський. Зʼєднує острів з набережною Оболоні та парком "Наталка" дуже гарний, унікальний з інженерної точки зору, пішохідний міст. Звели його за кошти меценатів — іноземних та українських, - написав Кличко.

За словами Кличка, конструкції для мосту виготовили ще на підприємстві «Азовсталь». Їх привезли до Києва за кілька тижнів до початку повномасштабної війни. Наразі підсвітку основної конструкції не вмикатимуть, тільки економне LED освітлення перил мосту. 

Проєкт «Моста-хвилі» виник ще в 2020 році. Будівництво почали у 2021-му, але на початку повномасштабної війни призупинили. Відновили роботи навесні 2023 року.

Новий міст у Києві. Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Новий міст у Києві. Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Новий міст у Києві. Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Новий міст у Києві. Фото: t.me/vitaliy_klitschko

  • У травні 2019 року Кличко відкрив Пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз, який в народі називають скляним мостом або мостом Кличка. Росіяни пошкодили міст під час ракетного обстрілу Києва 10 жовтня 2022 року.
  • Влітку 2023 року комісія, до якої входили представники Міністерства відновлення, Міноборони, МВС, Агентства відновлення, Укртрансбезпеки, ДСНС, а також районних та обласних ВА, перевірила мости Києва. Інспекція показала, що 15% зі всіх столичних переходів перебувають у аварійному стані. Серед них – мости Патона та Метро.  
Новини по темі: мости Київ