Завантажити ще

21 травня в Україні діятимуть графіки погодинних відключень світла, - Укренерго

21 травня в Україні діятимуть графіки погодинних відключень світла, - Укренерго
Фото: facebook.com/npcukrenergo?locale=uk_UA

З 00:00 21 травня та впродовж доби по всій території України для промислових та побутових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень. Вони можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання, які Диспетчерський центр "Укренерго" вже довів до кожного обленерго. Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у тому чи іншому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах. Головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях.

З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак.

  • Завдяки потеплінню та сонячній погоді дефіцит в енергосистемі дещо зменшився, але у вечірні та нічні години нестача електроенергії є суттєвою. Через це сьогодні, 20 травня, на період з 18:00 до 24:00 в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів діють графіки погодинних відключень. 
  • В Україні знову можуть зрости тарифи на електроенергію. Такий варіант обговорюється, оскільки потрібні ресурси для наступного опалювального сезону.