28 травня
Завантажити ще

В Міненерго заявили, що обговорюють підвищення тарифів на електроенергію

В Міненерго заявили, що обговорюють підвищення тарифів на електроенергію
Фото: t.me/Ukrenergo

В Україні знову можуть зрости тарифи на електроенергію. Такий варіант обговорюється, оскільки потрібні ресурси для наступного опалювального сезону, заявила в ефірі телемарафона заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук, слова якої цитує РБК-Україна.

- Ми обговорюємо, в тому числі підвищення тарифів. Ми аналізуємо всі доступні нам фінансові ресурси, у тому числі допомогу від наших партнерів, яка надається, яка задекларована ними й що буде надана найближчим часом. Аналізуємо можливості наших енергетичних підприємств, у тому числі обговорюємо можливість підвищення тарифу, - сказала Гринчук.

Вона додала,  що рішення про здорожчання тарифів на світло ще не прийняте. Але  може бути, що уряд «підвищить тариф, щоб мати ресурси для підготовки до наступного опалювального сезону».

- На жаль, з тими пошкодженнями, які є, прогнозується значний дефіцит протягом наступного опалювального сезону. Тоді можуть бути відключення і побутових споживачів. Ми намагаємося шукати і впроваджувати рішення, які пом'якшать ці наслідки взимку, - додала Гринчук.