12 червня
Завантажити ще

Труханів острів в Києві "замело снігом"

Труханів острів в Києві

Через аномально теплу весну в Україні вже на повну цвітуть тополі. Труханів острів буквально "замело" тополиним цвітом. Про це пишуть місцеві пабліки.

- Замело наче снігом: такий вигляд зараз має Труханів острів. Його галявини повністю "окутав" тополиний пух. Вангую, що алергікам навіть через екран стало погано, - йдеться у дописі в Telegram.

Медики запевняють, алергія саме на тополиний пух в природі - величезна рідкість. На самому  тополиному пусі абсорбуються інші види пилку, які також можуть викликати алергію. Потрібно не забувати, що в цей час цвітуть й інші трави, дерева і різноманітні рослини. Отже, якщо у людини буває алергія на тополиний пух, не виключена реакція на інші види рослин. Якщо у вас сльозяться очі і ви постійно чхаєте, в період появи тополиного пуху, потрібно не ковтати безконтрольно антигістамінні препарати, а звернутися до фахівця і з'ясувати, на що саме у вас алергія.

Як пом'якшити симптоми? Для того щоб хоч якось пом'якшити реакцію організму в цей період, потрібно добре промивати ніс і носоглотку водою або використовувати спреї на основі морської очищеної води. Робити вологе прибирання будинку і намагатися не виходити в розпал дня на вулицю.