Завантажити ще

Євген Нищук повідомив, що знову отримав повістку на фронт, але буде заброньований

Євген Нищук повідомив, що знову отримав повістку на фронт, але буде заброньований
Фото: facebook.com/Yevhen.Nyschuk

На початку повномасштабного вторгнення Росії нинішній директор Національного академічного драмтеатру ім. Івана Франка Євген Нищук став добровольцем, а пізніше мобілізувався до лав ЗСУ. Він в інтерв'ю LB.ua розповів, що отримав нову повістку і буде заброньований.

Нищук розповів, що на початку повномасштабного вторгнення Росії став добровольцем і «пройшов київську кампанію в добробаті». Після цього у квітні 2022 року потрапив на Миколаївщину у групу аеророзвідки.

- Там уже не можна було залишатися у статусі добровольця, тому мобілізувався. Далі служив на Миколаївсько-Херсонському напрямку в частині Сил спеціальних операцій. Фактично моя спеціальність — аеророзвідка, а за записом у військовому квитку - стрілець-зенітник. Узимку 2023 року був уже на Чернігівщині, потім на Сумщині, - розповів Нищук.

У травні 2023 року президент Володимир Зеленський призначив Нищука головою Комітету з Національної премії імені Тараса Шевченка. Через це у 2024-му його перевели до Києва.

- Зараз, в обставинах призначення, ще й за сімейними обставинами переведений у запас: у мене двоє маленьких дітей, з ними є ситуація. Є і третій, але він уже великий. А демобілізації в нас узагалі нема — от у мене вже нова повістка, на кінець вересня, - повідомив Нищук.

Він додав, що театр Франка має можливість забронювати 50% складу, і його забронюють.

  • 3 квітня цього року Євгена Нищука призначили на посаду генерального директора - художнього керівника Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.
  • Український актор та захисник Євген Нищук зізнався, що переведений у запас після призначення на посаду художнього керівника Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.