Завантажити ще

У мережі показали відео черг у паспортні сервіси за кордоном - документи не видають навіть жінкам

У мережі показали відео черг у паспортні сервіси за кордоном - документи не видають навіть жінкам

Українці за кордоном не можуть отримати готові документи у паспортних сервісах через заборону МЗС про надання консульських послуг. Державне підприємство "Документ" повідомило про припинення видачі документів через технічні причини об 11:00 вівторка., 23 квітня, тобто день в день. 

У мережі опублікували відео черг у відділення "ДП" Документ у Варшаві. Отримати готові паспорти та ID-картки не можуть як чоловіки, так і жінки. Документи видають лише дітям до 12 років, пояснюючи це відсутністю необхідності брати відбитки пальців. Одночасно громадяни можуть подати заявки на отримання нових документів.

Фото: instagram.com/bulaeva_olha

Фото: instagram.com/bulaeva_olha

@alona_501 #варшава #паспортукраїни #паспортнийсервіс #паспорт ♬ оригинальный звук - Алёнка Кушнарь

  • Ввечері 22 квітня ЗМІ опублікували лист від МЗС про тимчасове припинення консульських послуг за кордоном для чоловіків призовного віку. 
  • 23 квітня голова МЗС Дмитро Кулеба пояснив таке рішення тим, має бути справедливе ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. Згодом МЗС пообіцяло надати розʼяснення щодо порядку отримання консульських послуг за кордоном.
  • Після ухвалення законопроєкту про мобілізацію 11 квітня українці за кордоном масово пішли за паспортами. Закон набере чинності 18 травня. Очікувалося, що саме з цього часу запрацюють зміни і оформити новий паспорт можна буде лише за наявності військового квитка.
Новини по темі: паспорт