Завантажити ще

Українка потрапила до Книги рекордів Гіннеса як власниця найдовшого у світі волосся

Українка потрапила до Книги рекордів Гіннеса як власниця найдовшого у світі волосся
Фото: instagram.com/aliia_more

Українка Алія Насирова потрапила до Книги рекордів Гіннеса як власниця найдовшого у світі волосся. Його довжина сягає 2 м 57 см і 33 мм. Волосся Алії майже на метр довше її зросту в 165 см. Про це повідомляється на офіційному сайті Книги рекордів.

Насирова сподівається, що її рекорд "надихне людей насолоджуватися людською красою і бути природними". За словами жінки, вона ніколи не робила стрижку і не прибирала довжину волосся, але злегка підстригала його, щоб воно залишалося сильним та здоровим.

- Я сподіваюся, що моя історія надихне читачів любити свою природну красу. Я художник і вважаю, що кожна людина прекрасна, навіть якщо вона виглядає "по-іншому".

Алія розповіла, що прикладом для неї завжди були мама та бабуся, у яких також було довге волосся. Українка миє волосся раз на тиждень, і на те, щоб привести його до ладу, у неї йде близько 30 хвилин. При цьому вона ніколи не фарбує його і не використовує фен, а дає волоссю висохнути самостійно. Загалом на це йде близько 24 годин.

- Я не фарбую волосся, використовую лише натуральні засоби і дуже рідко - хну, наношу на волосся натуральні маски та олії, в основному готую їх сама, ніколи не розчісую мокре волосся і не користуюся феном. Крім того, я регулярно підстригаю кінчики, що січуться, їм здорову їжу та не вживаю алкоголь. Я приймаю вітаміни, роблю масаж голови й іноді їжджу на море або океан, щоб наситити волосся всіма природними мінералами, - уточнила вона.

Алії Насировій 35 років. Нині вона живе у Словаччині, заробляє на життя як художник та графічний ілюстратор, а також як модель. На даний момент на її сторінку в Instagram підписано понад 224 тисячі осіб.

Новини по темі: книга рекордів Гіннеса