12 червня
Завантажити ще

Працівник Нацполіції влаштував скандал в київському ресторані, - бізнесмен

Працівник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України влаштував скандал в київському ресторані. Про це повідомив бізнесмен Максим Шкіль. У своєму фейсбуці він розповів, що Віталій Манасян сів за заброньований ним стіл та образив персонал після того, як йому зробили зауваження.

- Заздалегідь замовив стіл. Прихожу, адміністратори кажуть - стіл, який ви бронювали сів інший мужчина. Незважаючи на те, що стояв резерв, ми підійшли і ввічливо пояснили, що стіл заброньовано. На що матом почули - вы две дуры, сдесь сидеть буду я. Після чого відвідувач резерв відкинув і сів за стіл. Після того як з даним «гостем» ресторана переговорили, він почав розповідати, що не встане і окреслив перспективу, що зі мною буде) Коли люди за сусіднім столом почали критично обговорювати поведінку цього відвідувача, дівчина, яка сиділа з ним каже - вы даже не представляете, кто мы… Розмова закінчилась тим, що нам всім було змальовано наше майбутнє і пара з погрозами пішла, - написав Шкіль.

Бізнесмен розповів, що подія сталася уранці неділі, 21 квітня, у ресторані Goodwine. Шкіль пояснив, що мешкає сам та звик снідати в закладі перед роботою. За ствердженням Максима Шкіля, скандал влаштував працівник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Віталій Манасян, який їздить на Audi RS6.

- Можу сказати одне - що це приклад ганьби високого звання Поліцейський і таким працівникам не має бути місця в системі правопорядку, - заявив бізнесмен.

Максим Шкіль - засновник та CEO холдингу MS Capital, голова Комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України. У холдинг MS Capital входять пʼять великих компаній: «Бехівський гранітний карʼєр», «Перша логістична компанія», «Ауді Центр Одеса», «Прилуцька Аграрна Компанія» і «Автострада».

Працівник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Віталій Манасян. Фото: facebook.com/shkil.maksim

Працівник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Віталій Манасян. Фото: facebook.com/shkil.maksim

  • Начальник Рівненського ТЦК Олександр Ярмошевич після оприлюднення відео з поцілунками у своєму робочому кабінеті перевівся до бойової частини.
  • Керівник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк тимчасово проходитиме службу в бойовому підрозділі після виходу журналістського розслідування про нерухомість його дружини та мами.
Новини по темі: скандал нацполіція