Завантажити ще

Начальник рівненського ТЦК після оприлюднення відео з поцілунками йде на фронт

Начальник рівненського ТЦК після оприлюднення відео з поцілунками йде на фронт

Начальник одного із територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Рівненської області після оприлюдненого резонансного відео, ймовірно, за його участі перевівся до однієї з бойових частин. Про це повідомило оперативне командування “Захід”.

- Командування не має претензій щодо виконання офіцером поставлених завдань у межах покладених на нього службових обовʼязків.  Проте зазначаємо, що особисті питання військовослужбовці не мають вирішувати на робочому місці. Беручи до уваги суспільний резонанс від публікації матеріалів, зазначений офіцер з власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин, - йдеться у повідомленні.

Наказ про його призначення на нове місце служби підписаний відповідним керівництвом. Обставини встановлення записуючих пристроїв у службовому приміщенні зʼясовують у межах діяльності відповідних органів.

Також у командуванні нагадали, що витік відеоматеріалів був вкинутий та поширений на загал через ресурси противника та за прямого супроводження “лідерами” суспільної думки ворогів. Військові закликали громадян дотримуватися інформаційної гігієни та більш ретельно перевіряти першоджерела.

  • Відео з кабінету, ймовірно, начальника Рівненського міського ТЦК Олександра Ярмошевича 27 березня опублікував у своєму телеграм-каналі блогер Анатолій Шарій, якого в Україні підозрюють в державній зраді. На прихованій зйомці чоловік у військовій формі цілується у кабінеті з одною жінкою у формі, а також з іншою.
  • У Сухопутних військах Збройних сил України заявили, що проведуть службову перевірку щодо оприлюдненого відео за участі, ймовірно, начальника одного з ТЦК Рівненщини.