Завантажити ще

У СБУ заявили, що керівник департаменту кібербезпеки Вітюк відправився на фронт

У СБУ заявили, що керівник департаменту кібербезпеки Вітюк відправився на фронт
Фото: slidstvo.info

Керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллю Вітюка відсторонили через розслідування "Слідства-інфо". На час перевірки оприлюднених фактів він проходитиме службу в бойовому підрозділі. Про це 9 квітня повідомив "Інтерфакс-Україна" з посиланням на пресслужбу СБУ.

- На час проведення перевірки обставин, оприлюднених журналістами "Слідство-інфо", голова Служби Василь Малюк відсторонив керівника департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки (ДКІБ) Вітюка від виконання посадових обов'язків, - повідомили у пресслужбі СБУ.

За рішенням голови СБУ Вітюк проходитиме службу в бойовому підрозділі департаменту кібербезпеки, який виконує оборонні завдання на фронті спільно з Центром спеціальних операцій «Альфа».

- Наразі він відряджений до цього підрозділу і сьогодні виїхав у район виконання бойових завдань, - додали в СБУ.

  • 5 квітня видання "Слідство.інфо" написало, що дружина та матір керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка володіють нерухомістю на 25,5 млн грн. Зокрема, дружина Вітюка під час повномасштабного вторгнення РФ стала власницею квартири на 195 квадратних метрів у Печерському районі з видом на Ботанічний сад та Дніпро. Квартири такого розміру та з ремонтом у цьому ЖК продають за 1,5 мільйона доларів. У декларації Вітюка вказано, що ця квартира придбана за 12 мільйонів 800 тисяч гривень.
  • Через два дні після публікації у "Слідство.інфо" заявили, що співробітники ТЦК намагалися вручити повістку автору матеріалу. 7 квітня Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доручив провести службову перевірку командуванню Сухопутних військ. Офіс Генпрокурора повідомив про початок кримінального провадження за фактом інциденту з журналістом.