Завантажити ще

В Одесі рідкісна змія вкусила директора зоопарку

В Одесі рідкісна змія вкусила директора зоопарку
Фото: facebook.com/zmeybelyakov

В Одесі червонокнижна змія заповзла у житловий сектор та вкусила директора Одеського зоопарку, який її ловив. Про це Ігор Біляков написав у Facebook та оприлюднив фото.

За словами Ігоря БІлякова, вчора, 17 квітня, йому зателефонували співробітники ДСНС та розповіли, що на території житлового комплексу "Зелений Гай", що недалеко від Чорноморки, знайшли змію. Розповіли, що велика рептилія сховалася під п'ятиповерхівкою. Мешканці будинку були дуже налякані таким непроханим гостем.

- Я виїхав на місце, виявилось, що це жовточеревий полоз (Червона книга України). Великий красень, дуже агресивний. Сидів у такому місці, що ловити його було трохи незручно, тому йому вдалося мене трохи покусати, - написав директор зоопарку.

Він також розповів, що коли плазуна впіймав, то випустив на території Нижньодністровського національного парку у дику природу. Там люди його не потурбують.

Ігор Біляков також зазначив, що  саме зараз сезон активності змій. І якщо зустріли змію у квартирі, в авто, на тротуарі, не треба лякатися і не треба її ображати. Одразу слід зробити кілька фото та зв'язатися із зоопарком.

  • Несподіване раннє потепління стало сигналом для природи, що час прокидатися, повилазили й змії. Люди зустрічають їх тепер дедалі частіше. Журналісти Коротко про розповідали, які види змій водяться в Україні та які із них можуть бути небезпечними.
  • Під час боїв за Куп'янськ український захисник врятував тигрового пітона. Військовослужбовець передав його волонтерам, а ті знайшли для вихованця господаря. 

Фото
Фото
18 Квiтня12:13