20 червня
Завантажити ще

В Івано-Франківську жінки, які народять у День міста, отримають подарункові сертифікати

В Івано-Франківську жінки, які народять у День міста, отримають подарункові сертифікати
Фото: Изображение -Rita-👩‍🍳 und 📷 mit ❤ с сайта Pixabay

В Івано-Франківську жінки, які народять у День міста 7 травня, отримають сертифікати на п'ять тисяч гривень. Про це 14 квітня повідомило місцеве видання КУРС.

Рішення ухвалив виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради 5 квітня. Подарункові сертифікати можна використати на придбання товарів для новонароджених. Породіллі, в тому числі внутрішньо переміщені особи, мають бути зареєстровані в Івано-Франківській громаді.

Минулого року жінки, які народили у День міста Івано-Франківськ, отримали подарункові сертифікати на придбання товарів для новонароджених на суму 3000 гривень.

  • 27 березня Володимир Зеленський у ході спілкування зі студентами Сумського державного університету висловив думку, що після завершення війни в Україні буде демографічний "бум". Президент зазначив, що питання номер один – безпека, а фінанси не стимулюють народжувати під час війни.
  • 18 вересня мер Івано-Франківська Руслан Марцінків продав робоче крісло на аукціоні за 50 тисяч гривень, щоб допомогти теробороні. Стартову ціну для крісла він встановив у розмірі 1000 гривень. Збільшувати ставки можна було у коментарях у фейсбуці на 500 гривень. Марцінків запевнив, що крісло "не державне”, він купив його у 2015 році, коли був обраний мером.