2 жовтня
Завантажити ще

Мер Івано-Франківська продав робоче крісло на аукціоні, щоб допомогти теробороні

Мер Івано-Франківська продав робоче крісло на аукціоні, щоб допомогти теробороні
Фото: facebook.com/ruslan.martsinkiv

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків продав своє робоче крісло за 50 тисяч гривень, щоб допомогти 102-й бригаді ТРО. Про це він повідомив у своєму фейсбуці.

- Сьогодні стоп аукціону. Нагадаю, що проводив його, щоб допомогти нашим хлопцям зі 102-ї бригади ТРО. Маємо переможця! Illia Batsyr запропонував найбільшу ставку - 50 000 гривень. Ілле, напишіть мені у приват, там повідомлю вам деталі передачі! Дякую за участь! Вітаю з перемогою! - написав Марцінків.

Мер Івано-Франківська подякував громадській організації «Спілка волонтерів Прикарпаття» за ідею для допомоги захисникам.

Руслан Марцінків оголосив про аукціон 5 вересня. Стартову ціну крісла міський голова Івано-Франківська встановив у розмірі 1000 гривень. Збільшувати ставки можна було у коментарях на 500 гривень. Аукціон тривав до 9:00 ранку 18 вересня. У коментарях до допису Марцінків запевнив, що крісло "не державне”, він купив його у 2015 році, коли був обраний міським головою.

102-га окрема бригада територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського — формування Сил територіальної оборони України в Івано-Франківській області - перебуває у складі регіонального управління «Захід» Сил ТрО.

У липні волонтер Сергій Притула продав карту голови ГУР Кирила Буданова із розділеною Росією за 14 мільйонів гривень.

Крісло Руслан Марцінків придбав у 2015 році. Фото: facebook.com/ruslan.martsinkiv

Крісло Руслан Марцінків придбав у 2015 році. Фото: facebook.com/ruslan.martsinkiv