24 травня
Завантажити ще

В Україну повернули тіла 99 полеглих оборонців

В Україну повернули тіла 99 полеглих оборонців
Фото: t.me/Koord_shtab

В Україну повернули 99 полеглих оборонців. Зокрема, 77 тіл оборонців, що воювали на Донецькому напрямку,  20 полеглих воїнів із Запорізького напрямку та двох захисників із Харківського напрямку. Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. 

- Збройні Сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти  встановлять особи загиблих.  Після ідентифікації тіла наших Оборонців передадуть родинам для гідного поховання, - зазначили в штабі.

Полеглих повернули завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром СБУ, МВС України, Секретаріатом уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України, іншими представниками структур Сектору безпеки та оборони України.

  • 29 березня в Україну повернули тіла 121 військовослужбовця. Серед них 12 тіл бійців, які воювали на Луганському напрямку, 107 захисників із Донецького напрямку та двох військових із Запорізького напрямку. 
  • 1 березня уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова повідомила, що Росія готова передати українській стороні тіла військовополонених, які загинули під час падіння Іл-76 у Білгородській області 24 січня. Представник ГУР Андрій Юсов повідомив, що Україна неодноразово зверталася до РФ з приводу передачі тіл нібито загиблих на борту Іл-76 українських військовополонених.