Завантажити ще

Київський зоопарк показав свою особливу «квіточку» - бегемотика Лілі

Київський зоопарк показав свою особливу «квіточку» - бегемотика Лілі
Фото: facebook.com/zoo.kyiv.ua

У КиївЗоо розпочався 118-й весняно-літній сезон. Він сповнений барвистим цвітінням та чарівним ароматом різноманітних трав, кущів та дерев. Про це розказали на фейсбук-сторінці зоопарку.

- Ви зустрінете неймовірні магнолії, яскраву форзицію, романтичну сакуру, весільну спірею, гордовиті тюльпани, бузковий рододендрон, в’юнкий барвінок, а ще – запашні вишні, черешні, сливи, абрикоси та яблуні, - зазначається на фейсбук-сторінці.

У зоопарку додали, що найбільшою серед цих прекрасних квітів є «особлива квіточка - бегемотик Лілі». Помилуватись нею у суцвітті нашого саду ви зможе вже з 13 квітня, запевнили у КиївЗоо.

Бегемотику Лілі 10  років, її вага - близько 1,9 тонни. Вона за день споживає близько 60 кг кормів: 42 кг трави та рослинності, 5 кг - фруктово-овочевої суміші, 3 кг - спеціального гранульованого корму.

Фото
Фото
12 Квiтня12:23
  • У Подільському зоопарку зараз - справжній дитячий садок. У гуцульських коней лоша народилось місяць тому. Подорослішав і малюк-віслючок. Також вже самостійно прогулюється під весняним сонечком і ламеня, який ще тиждень назад весь час «подрьомував біля мами, а тепер разом з дорослими ласує молодою весняною травичкою та гостинцями від відвідувачів». 
  • Тим часом народилася малеча і в Одеському зоопарку в родині зелених мавп. Малюк з’явився на світ місяць назад, але мати весь цей час ховала його від оточуючих. Тепер же дитинча можна побачити разом із його родичами.