15 червня
Завантажити ще

Подільський зоопарк показав свій «дитячий садочок» - від лемурчика до малюка лами

Подільський зоопарк показав свій «дитячий садочок» - від лемурчика до малюка лами
Фото: facebook.com/zoopark.vn

У Подільському зоопарку зараз - справжній дитячий садок. Поповнення з’явилось у родинах гуцульських коней, лам, павіанів-гамадрилів, лемурів та інших. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці зоопарку.  

Лоша у гуцульських коней народилось місяць тому. Подорослішав і малюк-віслючок.  Також вже самостійно прогулюється під весняним сонечком і ламеня, який ще тиждень назад весь час «подрьомував біля мами, а тепер разом з дорослими ласує молодою весняною травичкою та гостинцями від відвідувачів».

-  У відкритому вольєрі на прогулянці павіани-гамадрили. Дорослі уважно пильнують за малюком, який народився взимку. Ще тиждень тому він весь час міцно тримався своїми лапками за маму і боявся її відпустити, а тепер стає все сміливішим і робить самостійні кроки без мами, - зазначили в заоопарку.

За їх даними, вже майже дорослий лемурчик, який народився минулого літа. Його вік «видає хіба що дитяча поведінка».

Фото
Фото
12 Квiтня10:45
  • Раніше в Одеському зоопарку повідомили, що в родині зелених мавп народилася малеча. Малюк з’явився на світ місяць назад, але мати весь цей час ховала його від оточуючих. Тепер же дитинча можна побачити разом із його родичами.  
  • Також стало відомо, що вісім плямистих оленів, яких врятували від торговців, успішно проходять реабілітацію у Київському зоопарку. 
Новини по темі: зоопарки Тварини