Завантажити ще

Київський зоопарк розповів про долю плямистих оленів, врятованих від торговців

Київський зоопарк розповів про долю плямистих оленів, врятованих від торговців
Фото: kyivcity.gov.ua

Вісім плямистих оленів, яких врятували від торговців, успішно проходять реабілітацію у Київському зоопарку. Тварин оселили у великому природньому вольєрі з кущами та деревами, до них повернувся апетит. Про це повідомили КиївЗоо та КМДА.

- Наразі тварини оселись у великому природньому вольєрі на копитному ряду КиївЗоо. Окрім відкритої території з кущами та деревами і доброзичливими сусідами – оленями благородними, тут для них облаштовано навіси та спеціальні схованки для усамітнення й релаксу. Перший час тварини, які зазнали фізичних і психологічних травм, повністю відмовлялись від їжі та навіть води. Зусиллями зоологів і ветеринарів до оленів повернувся апетит, - розповіли у КМДА.

Раціон оленів складається із сіна та гілкового корму в прикуску з яблуками та морквою. За день кожен олень з’їдає до 10 кг таких кормів і випиває 5-6 л свіжої води.

- Робимо все можливе для порятунку бідолах, скривджених торгівцями «живим товаром». Це довгий та складний процес тривалістю від декількох місяців до декількох років. Після первинного відновлення подальша реабілітація цих плямистих оленів планується у заповіднику, - розповіли у зоопарку.

Фото: КМДА

Фото: КМДА

Фото: КМДА

Фото: КМДА