24 травня
Завантажити ще

Кияни стоять у черзі по три години, щоб купити квитки на спектакль "Конотопська відьма"

Кияни стоять у черзі по три години, щоб купити квитки на спектакль
Фото: vechirniy.kyiv.ua

У Києві глядачі за три години до початку продажу квитків на "Конотопську відьму" зібралися у черзі біля кас театру. Черга розтяглася на сотні метрів. Про це повідомили у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

- Ми не заперечуємо проблему з шахраями, які перепродають квитки, але це відео наочно показує реальний, неймовірно високий попит на цю виставу, - йдеться у повідомленні театру.

У театрі зазначили, що, граючи 4-5 разів на місяць цю виставу, вони не в змозі задовольнити потреби всіх бажаючих. Організатори закликали глядачів виявити терпіння, обіцяючи, що згодом кожен зможе насолодитися виставами театру.

Напередодні оголосили про додаткове шоу, заплановане на 8 квітня. Глядачів запросили придбати квитки за звичайною ціною через касу 28 квітня з 11.00 до 18.00. Таке рішення було ухвалено для боротьби з перекупниками, які викуповують великі партії квитків для подальшого перепродажу за завищеними цінами на маркетплейсах.

У театрі Франка "Конотопську відьму" поставив Іван Уровський. Прем'єра цієї постановки відбулася у квітні минулого року та стала справжнім культурним явищем. Ця вистава принесла театру мільйони гривень, які спрямували на допомогу військовим. Цього року за роботу над "Конотопською відьмою" режисер-постановник Іван Уровський, художниця-постановниця Тетяна Овсійчук та хормейстер Сусанна Карпенко були удостоєні Шевченківської премії.

Фото
Фото
28 Березня14:29
Новини по темі: Театри Вистави Київ