Завантажити ще

У Львові вп'яте обрали найкращого двірника, вперше перемогла жінка

У Львові вп'яте обрали найкращого двірника, вперше перемогла жінка
Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові уп'яте обрали найкращого двірника міста, та вперше у конкурсі перемогла жінка. Найкращою двірничкою Львова у 2024 році стала Ганна Чаус з Личаківського району міста, повідомив мер Андрій Садовий.

- Сьогодні зранку було дуже приємно зустрітись, щоб привітати жінку на її володіннях. Одразу зрозуміло, чому пані Ганна перемогла. Дякуємо за вашу роботу! Цінуємо, - написав він у своєму фейсбуці.

Згідно з опублікованим відео, міський голова подарував переможниці конкурсу квіти та звернув увагу на чистоту у дворі житлового будинку на вулиці Жасминова, 9.

Пресслужба Львівської міської ради розповіла, що Ганні Чаус 66 років, вона працює у ТзОВ "Галбуджитлосервіс". Сама жінка розповіла, що працює двірничкою чотири роки та просто виконує свою роботу, яка їй подобається. До цього жінка 28 років пропрацювала інженером у проєктному інституті. 

За перемогу в конкурсі жінці подарували тур Європою на двох та грошову премію у розмірі десяти тисяч гривень. Також переможців конкурсу обрали у всіх районах Львові, ними також уперше стали тільки жінки. Їм подарували туристичний вікенд на двох у Закарпаття та грошову премію.

Конкурс проводять у Львові з 2018 року. Голосування проходило на фейсбук-сторінці "Гаряча лінія міста Львова". Участь в голосуванні взяло 2277 осіб. Це майже вдвічі більше ніж минулого 2023 року. Кандидатури двірників мешканці Львова подавали за допомогою Google-форми.

У Львові обрали найкращого двірника міста та найкращих двірників у п'яти районах. Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові обрали найкращого двірника міста та найкращих двірників у п'яти районах. Фото: city-adm.lviv.ua

  • У листопаді 2021 року двірник херсонської школи Ігор Євтушенко став чемпіоном світу з бразильського джиу-джитсу у своїй віковій та ваговій категорії.
  • У листопаді 2023 року Львів посів третю сходинку на міжнародному конкурсі “Європейська столиця інновацій”.