20 травня
Завантажити ще

Львів посів третє місце на престижному міжнародному конкурсі "Європейська столиця інновацій"

Львів посів третє місце на престижному міжнародному конкурсі
Фото: city-adm.lviv.ua

У рамках премії "The European Capital of Innovation" Львів посів третє місце та отримає 100 тисяч євро на реалізацію інноваційних проектів міста. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

- Це одна з найбільших та найпрестижніших нагород у галузі інновацій у Європі. Ми можемо не посідати перше місце, але ми безперечно рухаємося в правильному напрямку. Вітаємо Лісабон із першим місцем та Варшаву з другим результатом. Отримані кошти будуть спрямовані на створення центру у галузі медичних технологій у Львові – написав він.

У червні команда "Львівського бюро євроінтеграції" представила кандидатуру Львова на цей конкурс із проектом реабілітаційного центру "Незламні".

Премію "The European Capital of Innovation" було засновано у 2014 році і проводиться щорічно Європейською Радою Інновацій. Її мета - нагородити міста, які успішно впроваджують інновації на місцевому рівні та є прикладом для інших.

У Святопантелеймонській лікарні судинні хірурги провели рідкісну операцію порятунку ноги пацієнта. У чоловіка виявили патологічне розширення судин із двома аневризмами. Операція була унікальною, оскільки лікарі вирішили одночасно оперувати обидві ноги.