Завантажити ще

Двірник херсонської школи посів перше місце на чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу в ОАЕ

Двірник херсонської школи посів перше місце на чемпіонаті з бразильського джиу-джитсу в ОАЕ
Фото: facebook.com/Ігор Євтушенко

Житель Херсона Ігор Євтушенко, який працює двірником у школі, посів перше місце на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу. Про це повідомили у B1 Promotions.

- Ігор Євтушенко – чемпіон світу з BJJ! Українець у фінальному поєдинку в Абу-Дабі здолав Азада Джафарзаде (представник Азербайджану – Авт.). Як ми розповідали раніше, Ігор працює двірником у школі, а займатися джиу-джитсу почав у 42 роки. Вірте у свої мрії та впевнено йдіть до них, - йдеться у фейсбуці промоутерської компанії.

Також про перемогу повідомив сам Ігор Євтушенко у фейсбуці, він написав, що його "переповнюють емоції". На сайті Херсонської міськради зазначили, що 48-річний чоловік виступав у своїй віковій та ваговій категорії.

Чемпіонат проходить 15 та 16 листопада в ОАЕ. 20 вересня Ігор Євтушенко у своєму фейсбуці попросив допомогти йому із коштами, оскільки на поїздку знадобилося близько 20 тисяч гривень. Подати заявку на змагання міг кожен охочий, призових на чемпіонаті немає.

Ігор Євтушенко з початку навчального року працює двірником у школі №57. Він влаштувався на цю роботу, щоб встигати займатися джиу-джитсу, а також тренувати інших. Раніше чоловік працював листоношею і в меблевому цеху, в молодості був водолазом-рятувальником.