29 травня
Завантажити ще

Графіки аварійних відключень скасували у всіх шести областях України

Графіки аварійних відключень скасували у всіх шести областях України
Фото: ілюстративне facebook.com/minenergoUkraine

Графіки аварійних відключень у шести областях України, які застосували ввечері 29 березня, скасовано. Про це 30 березня повідомило Міністерство енергетики України.

- Скасовано графіки аварійних відключень у шести областях, погодинні обмеження електроенергії застосовуються лише у Харківській області; дефіциту електроенергії не передбачається, - сказано в офіційному телеграм-каналі відомства вранці у суботу.

Погодинні відключення діють у Харківській області для 120 тисяч абонентів через значні пошкодження обладнання НЕК «Укренерго» та, як наслідок, неможливість передати необхідний обсяг електроенергії.

Внаслідок атаки БПЛА вночі аварійно відключалось обладнання на одній з підстанцій на Одещині, у результаті короткостроково знеструмлювалось близько 70 тисяч споживачів. 

  • Графіки аварійних відключень світла у Сумській, Полтавській, Донецькій, Дніпропетровській,  Запорізькій та Кіровоградській областях застосували під час вечірнього максимуму навантаження у п'ятницю. Причиною були мережеві обмеження та недостатність локальної генерації через пошкодження електростанцій.
  • У ніч на суботу, 30 березня, Росія атакувала чотири області України 12 "шахедами". Метою удару знову була енергетична інфраструктура.